Produkty na Alze môžeš nakúpiť o STOVKY EUR lacnejšie. Použi tento jednoduchý a rýchly trik

O tejto vychytávke si pravdepodobne nevedel...

Online nakupovanie sa stalo v posledných rokoch veľmi populárnou formou nákupu. Okrem očividných výhod počas pandémie, ktoré online nakupovanie ponúka, je aj oveľa rýchlejšie, pohodlnejšie, praktickejšie a efektívnejšie.

DAJ NÁM LIKE NA FACEBOOKU

SLEDUJ DIGITAL NEWS NA INSRAGRAME

Objednávanie si produktov z e-shopov častokrát býva aj lacnejšie. Pokiaľ teda chceme nájsť tú najlepšiu ponuku, behom pár kliknutí vieme navštíviť a porovnať množstvo e-shopov, zatiaľ čo peši by sme sa museli celkom narobiť.

Alza je favorit

Veľa ľudí pri nákupe online preferuje práve e-shop Alza. Je to z toho dôvodu, že zelený mimozemšťan disponuje vo svojej ponuke naozaj širokým portfóliom produktov, pričom cena doručenia, napríklad do Alzaboxov, je taktiež veľmi príjemná.

alza alzabox
Doručenie do Alazboxov je výhodné a praktické.

V tomto článku ale nechceme len ospevovať výhody e-shopu Alza. Pokiaľ na Alze nakupuješ už dlhšie, určite si si všimol vyššie ceny v porovnaní s konkurenciou, pričom tento neduh si uvedomuje aj samotná spoločnosť. Preto ti teraz ukážeme praktickú funkciu, vďaka ktorej môžeš nakupovať na Alze za najnižšie ceny na internete.

Nakupuj za najlepšie ceny na trhu

Ako prvé si otvor produkt, ktorý chceš kúpiť na Alze, na svojom počítači, a následne s myškou označ názov produktu. Potom myšku pusti a hneď na teba vyskočí formulár, vďaka ktorému môžeš požiadať Alzu o zníženie alebo dorovnanie ceny. Nezabudni taktiež priložiť link na e-shop, v ktorom si ponuku našiel.

Ako príklad môžeme uviesť elektrickú kolobežku Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes F1 Team Edition, ktorú môžeš získať až o viac ako 130 € lacnejšie. Pri iných produktoch môže byť táto čiastka vyššia alebo naopak nižšia.

Tak či onak sa jedná o parádnu funkciu, o ktorej by si mal určite vedieť. Pokiaľ chceš dať aj ostatným vedieť, ako môžu pri nakupovaní na Alze výrazne ušetriť, určite tento článok zdieľaj ďalej.

Pre ďalšie zaujímavé novinky zo Slovenska, Česka a celého sveta pravidelne sleduj náš magazín Digital News. Všetko doležíte nájdeš prehľade na našej facebookovej stránke alebo aj na našom Instagrame (nezabudni nám dať follow 😉).