Výkonná ústna sprcha Soocas W3 k nám dorazila z čínskeho skladu cez Banggood Express už za 13 dní

Xiaomi zastrešuje pod svojou značkou množstvo ďalších iných značiek, ktoré sa venujú rôznym oblastiam a segmentom. Výrobca Soocas konkrétne predáva rôzne gadgety a vychytávky spojené s ústnou hygienou.

Výrobca má vo svojom portfóliu kvalitné elektrické zubné kefky, ktoré sa vyznačujú skvelým pomerom ceny a výkonu, alebo dokonca aj produkty ako ústne sprchy. My sme si v redakcii zaobstarali model Soocas W3.

Doručenie cez Banggood Express je naozaj expresné

Ústnu sprchu Soocas W3 sme si objednali prostredníctvom renomovaného internetového e-shopu Banggood. Ten ponúkal ústnu sprchu za výhodnú cenu vo Frash Sale s doručením cez Banggood Express z čínskeho skladu.

Objednávku sme zadali 27.11., teda v sobotu, ráno o ôsmej hodine. Už o hodinu na to bol balík sterilizovaný a odoslaný, pričom k nám do rúk sa dostal o 13 dní neskôr, 9.12.. Toto je v skutku úctyhodný výsledok a Banggood musíme jednoznačne pochváliť.

packeta ustna sprcha soocas w3

Skvelou správou je, že Banggood sa postará o všetky ďalšie poplatky (clo, DPH) a balík teda príde priamo k tebe domov bez ďalšieho doplácania. Ústnu sprchu nám doručovala Zásielkovňa (po novom Packeta) spolu s kuriérskou spoločnosťou ReMax, ktorú má Packeta zazmluvnenú.

Zaujímavosťou ešte je, že v rovnaký deň sme si objednali ďalší balík, tentokrát zo španielskeho skladu cez Aliexpress, a doručovacia doba bola iba o deň kratšia. Nová doprava Banggood Express funguje teda naozaj výborne.

Na čo je ústna sprcha dobrá?

Ústna sprcha je výborný doplnok ku tvojej dentálnej hygiene. Vďaka čisteniu pomocou vodného tlaku nedráždi ďasná, no zároveň sa vie dostať aj na veľmi ťažko dosiahnuteľné miesta, kam sa obyčajná kefka nedostane, a efektívne odstraňuje zubný povlak, nečistoty a baktérie. Tryska sa odporúča aj pre majiteľov zubných strojčekov.

Vďaka ústnej sprche vieš predísť rôznym kazom, ktoré sa neskôr liečia oveľa ťažšie. Výrobca odporúča prepláchnuť ústa po každom jedle približne minútku a tým opäť docieliť sviežosť v ústach. Ráno a večer môžeš sprchovať ústa pokojne aj dve minútky.

Vydarený dizajn

Ústna sprcha z produkcie Soocas s označením W3 zaujme už na prvý pohľad. Modro-biele spracovanie v kombinácii s protišmykovými gumovými prvkami dodáva tejto zubnej sprche typickú minimalistickosť a eleganciu.

ustna sprcha sooocas w3

Vysoký výkon, tri režimy, štyri nadstavce

Soocas W3 disponuje skutočne výkonným motorom, ktorý vie vyvinúť vysokú frekvenciu a tlak od 20 do 140 PSI. Veľkosť tlaku závisí od zvoleného režimu. Na výber máš medzi jemným režimom, štandardným režimom a masážnym režimom. Na svoje si teda príde naozaj každý.

Po rozbalení nájdeš v krabičke 4 rôzne nadstavce, pričom každý slúži na niečo iné. V balení sa nachádza štandardná tryska, periodontálna tryska (pre priestory okolo zubov), ortodontická tryska (určená pre používateľov strojčekov a rôznych iných aparátov) a tryska na čistenie jazyka.

Dlhá výdrž, veľká nádobka na vodu

Ústna sprcha Soocas W3 disponuje akumulátorom s kapacitou 2200 mAh. Pri používaní jedenkrát za deň na jednu minútu vydrží sprcha približne mesiac. Pri bežnom pravidelnejšom používaní sa dostaneš na výbornú výdrž jeden až dva týždne. Nabitie z nuly doplna zaberie 4-6 hodín.

Sprcha disponuje aj rôznymi bezpečnostnými prvkami. Pri neaktivite sa napríklad do dvoch minút automaticky vypne. Nádobka na vodu disponuje kapacitou 230 ml, čo je ideálna kapacitu – zariadenie nie je priveľmi veľké ani malé.

Soocas W3 teraz testujeme

V balení nájdeš samotnú ústnu sprchu Soocas W3, nadstavce, nabíjací kábel a manuál na používanie. My budeme teraz túto sprchu dôkladne testovať a o pár dni ti prinesieme naše skúsenosti z používania.

Pokiaľ nechceš nič dôležité zo sveta technológií zmeškať, pravidelne sleduj portál Digital News, lajkni našu stránku na Facebooku, pridaj sa do našej skupiny na Facebooku a prihlás sa na odber článkov priamo do tvojej emailovej schránky.