ninebot max g30 digitalnews cover

Ninebot MAX G30 s 10″ samoopravnými pneumatikami a výkonom 350 W v Poľskom sklade za kupónovú cenu

Elektrické kolobežky patria medzi moderné, rýchle a zábavné formy dopravy. Vďaka nim sa stávaš oveľa flexibilnejší a ako majitelia týchto zariadení musíme uznať, že presúvanie z bodu A do bodu B je skutočne záživné.

V tomto článku ti predstavíme cenovo dostupný model, Ninebot MAX G30, ktorý sa vyznačuje prvotriednym spracovaním, vysokou odolnosťou či takmer bezúdržbovou konštrukciou. Poteší taktiež plne postačujúca rýchlosť či parádny dojazd.

Rýchle doručenie z EÚ skladu

Elektrickú kolobežku Ninebot MAX G30 si môžeš zaobstarať za výhodnú kupónovú cenu prostredníctvom trhoviska DHgate. Expresné doručenie prebehne do jedného týždňa odo dňa odoslania, keďže sa kolobežky nachádzajú v susedenom Poľskom sklade.

Vydarený dizajn, kvalitná konštrukcia

V redakcii používame túto kolobežku už vyše roka a musíme uznať, že sa jedná o veľmi precízne spracovaný produkt. Po dizajnovej stránke nemôžeme kolobežke nič vytknúť – šedo-žlté spracovanie je minimalistické a elegantné.

Hlavná konštrukcia kolobežky Ninebot MAX G30 je zhotovená z hliníku, pričom je na niektorých miestach doplnená o pogumované prvky. Celá kolobežka je pevná, odolná, vďaka čomu jej pri našom používaní nerobil problém ani menší off road. Primárne je ale, samozrejme, určená na prevádzku v meste.

Výkonný motor toho zvládne dosť

Ninebot MAX G30 je osadená výkonným 350 W motorom, ktorý dokáže poskytnúť maximálnu rýchlosť až 32 km/h. Maximálne stúpanie udávané výrobcom činí 20 % a z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že sa jedná o hodnoverný údaj. Maximálna rýchlosť potom závisí aj od hmotnosti jazdca.

Na našom portáli Digital News primárne píšeme o nových smart technologických novinkách a inak tomu nie je ani teraz. Kolobežku MAX G30 dokážeš spárovať so smartfónom cez túto aplikáciu a vďaka nej upravovať rôzne nastavenia ako tempomat, osvetlenie, elektronické uzamknutie či dokonca môžeš aj monitorovať svoju trasu.

10″ samoopravné pneumatiky, parádny dojazd

Tento model sa vyznačuje hneď niekoľkými zaujímavosťami, medzi ktoré rozhodne patria aj veľké 10″ samoopravné pneumatiky. Vnútri pneumatík sa nachádza špeciálny gél, ktorý dokážeš zatmeliť niekoľko milimetrový defekt. Údržba je teda veľmi jednoduchá.

Veľmi dôležitým parametrom je aj dojazd na jedno nabitie. Ninebot MAX G30 ponúkne vďaka 15,3 mAh batérii (551 Wh) dojazd na jedno nabitie až 65 kilometrov. Táto hodnota je meraná, samozrejme, za najideálnejších podmienok – nám sa bežne podarí prejsť 50-55 kilometrov.

Ďalej vo výbave nájdeme predný silný svetlomet, zadné výstražné svetlo, zabudovaný zvonček, prednú bubnovú a zadnú motoru brzdu či praktický stojan. Možnosť zložiť kolobežku taktiež nechýba. Hmotnosť sa zastavila na hodnote 19,1 kilogramu.

Pre ďalšie tipy nielen na elektrické kolobežky pravidelne sleduj náš technologický portál Digital News a taktiež nezabudni lajknúť našu stránku na Facebooku. Do komentárov pod článkom nám môžeš, či vlastníš e-kolobežku alebo by si niekedy vlastniť chcel.