Stiahni si exkluzívne tapety z novej nadstavby MIUI 13 na svoj smartfón už teraz. Dostupných ich je vyše 40

Xiaomi 28.12.2021, teda včera, usporiadalo veľkú, dlho plánovanú, konferenciu. Svetlo sveta uzreli nové smartfóny z rodinky Xiaomi 12, krásne elegantné hodinky Xiaomi Watch S1 či práve nová generácia nadstavby MIUI – MIUI 13.

MIUI 13 prináša skutočne veľké množstvo pozitívnych zmien. Okrem kvalitnej optimalizácie sa môžeme tešiť aj na nový font, čistejšie a modernejšie prostredie, nové bezpečnostné funkcie alebo úplne nové a originálne tapety.

Tapety z MIUI 13 si môžeš stiahnuť už teraz

Netrvalo dlho kým komunita fanúšikov čínskeho giganta stiahla a nahrala všetky nové tapety z MIUI 13 na internet. Dokopy 41 krásnych pozadí si môžeš priamo teraz stiahnuť z tohto linku. Rozlíšenie tapiet je Full HD+.

Tapety z nadstavby MIUI 13 vdýchnu tvojmu smartfónu, po vizuálnej stránke, úplne nových život. Do diskusie pod týmto článkom nám môžeš napísať, či sa ti pozdávajú nové tapety a, poprípade, či si svoju súčasnú vymeníš za jednu z týchto nových.

Ako si nastaviť novú tapetu?

Po kliknutí na odkaz vyššie sa dostaneš na Google Disk, kde sú všetky nové tapety nahraté. V piatich priečinkoch sa dokopy nachádza viac ako 40 tapiet. Pokojne si môžeš stiahnuť jednu tapetu, ale aj všetky. Nové pozadie pre tvoj smartfón stiahneš kliknutím na šípku v pravom hornom rohu.

Ako ďalšie je potrebné podržať prst na domovskej obrazovke. Následne klikni na položku „Tapety“, ďalej na „Miestne fotografie“, v galérii nájdeš priečinok „Stiahnuté súbory“. Nakoniec len klikneš na tvoju novostiahnutú tapetu a potvrdíš výber.

👇Zahlasuj v našej ankete 👇

[yop_poll id=“3″]

Celú situáciu budeme, samozrejme, aj naďalej detailne sledovať. Všetky aktuálne novinky nielen zo sveta MIUI nájdeš na našom technologickom portáli Digital News, na našej facebookovej stránke alebo aj na našom Instagrame (nezabudni nám dať follow 😉).